U našem vrtiću održano je veselo završno druženje odgojnih skupina Dugice, Zvjezdice i Balončići, kojim smo obilježili kraj naše prve pedagoške godine. Djeca, roditelji i odgojitelji okupili su se u ugodnom ozračju kako bi zajedno proslavili sve lijepe trenutke koje smo tijekom godine dijelili. Tijekom druženja prisjetili smo se brojnih aktivnosti, projekata, izleta, igara i novih prijateljstava koja su obilježila proteklu godinu. Kroz smijeh, razgovor i zajedničko druženje još jednom se pokazalo koliko su snažne veze koje smo izgradili između djece, roditelja i djelatnika vrtića.
Posebno nas raduje što smo u svojoj prvoj pedagoškoj godini stvorili okruženje ispunjeno toplinom, povjerenjem i međusobnim uvažavanjem. Zajedno smo rasli, učili i stvarali uspomene koje će dugo ostati u našim srcima.
Zahvaljujemo svim roditeljima na suradnji, podršci i povjerenju koje su nam pružali tijekom godine, a našim mališanima želimo bezbrižno, veselo i razigrano ljeto. Radujemo se novim susretima, izazovima i zajedničkim avanturama koje nas očekuju u novoj pedagoškoj godini.
Tekst napisala:
Odgojiteljica Ivana Marinac


