Oproštaj od prve generacije predškolaca

U emotivnoj atmosferi oprostili smo se od naše skupine predškolaca koji nakon bezbrižnih vrtićkih dana kreću u novo životno poglavlje – školu. Sedmero školaraca, zajedno sa svojim roditeljima, odgojiteljima i prijateljima, obilježilo je završetak vrtićkog razdoblja na svečanosti koja će svima ostati u lijepom sjećanju.

Završnu svečanost s puno ljubavi i truda organizirali su roditelji, pripremivši trenutke koji su izmamili osmijehe, ali i pokoju suzu. Kroz zajednička prisjećanja i zahvale, još jednom smo osvijestili koliko smo se tijekom protekle godine povezali i stvorili posebne uspomene.
Ova svečanost bila je prekrasan dokaz obiteljske atmosfere koju njegujemo u našem vrtiću. U nepunih godinu dana izgradili smo odnos povjerenja, podrške i zajedništva između djece, roditelja i djelatnika, stvarajući okruženje u kojem su se svi osjećali prihvaćeno i sigurno.

Našim budućim školarcima želimo puno uspjeha, novih prijateljstava, znanja i lijepih iskustava. Sigurni smo da su spremni za nove izazove te da ih u školskim klupama čekaju brojne pobjede, ali vrata vrtića će im uvijek biti otvorena.
Dragi naši školarci, ponosni smo na vas i zahvalni što smo bili dio vašeg odrastanja. Sretno na vašem novom putu! Bili ste i ostali posebni i kao takve ćemo vas zauvijek čuvati u srcima i mislima.

Djelatnici Dječjeg vrtića Martinska Ves

Srodne objave